Каталог товарів

Мигренол ПМ таблетки покрытые пленочной оболочкой 8 шт.

( 19 )
Немає на складі
В наявності
0,00 грн
0,00 грн
+
Способи доставки
Способи оплати
Опис
Опис препарату Мигренол ПМ

Інструкція з медичного застосування препарату Мигренол ПМ

Форма випуску

Таблетки, покриті плівковою оболонкою.

Опис

Таблетки циліндричної форми з гладкою поверхнею, з оболонкою білого або майже білого кольору. Кожна таблетка містить активні компоненти:

  • парацетамол – 500 мг
  • дифенгідрамін гідрохлорид – 25 мг

Препарат випускається у блістерах по 8 або 15 штук, у картонних упаковках.

Коди АТХ

N02BE51 — парацетамол у комбінації з іншими препаратами (окрім психолептиків)

Клініко-фармакологічні групи / Групова приналежність

  • Анальгетик-антипіретик
  • Фармакотерапевтична група: анальгезуючий засіб (ненаркотичний анальгетик + блокатор H1-гормональних рецепторів)

Фармакологічна дія

Комбінований лікарський засіб. Парацетамол має виражену анальгетичну та жарознижувальну дію, зменшує біль і знижує температуру тіла. Дифенгідрамін є блокатором H1-гормональних рецепторів I покоління, що усуває ефекти гістаміну, які проявляються у вигляді алергічних реакцій, спазмів гладких м’язів, підвищеної проникності капілярів, свербежу та гіперемії. Крім того, він пригнічує центральні холінергічні структури та блокує H3-рецептори у мозку, що сприяє зняттю симптомів та поліпшенню якості сну при головних болях.

Показання до застосування

  • Болевий синдром легкої та помірної інтенсивності:
  • головний біль
  • зубний біль
  • біль при синуситах, кашлі
  • міалгія (біль у м’язах)
  • артралгія (біль у суглобах)
  • альгодисменорея (біль при менструації)
  • біль, що супроводжується безсонням

Спосіб застосування, курс і доза

Препарат приймати внутрішньо. Рекомендована разова доза — 1 таблетка кожні 6 годин за потребою. При безсонні, пов’язаній з болем, приймати перед сном. Тривалість курсу без консультації з лікарем не повинна перевищувати 10 днів.

Лікарські взаємодії

- Інгібітори МАО посилюють антихолінергетичний ефект дифенгідраміну.
- Комбінування з інгібіторами МАО підсилює їхній ефект.
- Знижує ефективність апоморфіну (рвотного засобу).
- Взаємодіє з психостимуляторами (протилежний ефект).
- Посилює антихолінергічний вплив інших препаратів.
- Зменшує ефективність урикозуричних засобів.
- Тривале застосування парацетамолу може збільшити ризик гепатотоксичності при одночасному застосуванні з рифампіцином, барбітурами, фенитоїном, етиловим спиртом та іншими стимуляторами мікросомального окислення.

Застосування при вагітності і годуванні груддю

Застосовувати під контролем лікаря. Не рекомендується застосовувати без консультації з фахівцем.

Побічні дії

  • Алергічні реакції: шкірна висипка, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк.
  • З боку травної системи: нудота, біль у епігастрії, сухість слизових оболонок рота, онеміння слизової порожнини рота.
  • З боку кровотворної системи: анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз.
  • З боку нервової системи: сонливість, головокруження, тремор, головний біль, слабкість, зниження психомоторної швидкості, порушення акомодації, координації рухів.
  • Інші: фотосенсибілізація. У дітей можлива парадоксальна безсоння, роздратованість та ейфорія.
  • При тривалому застосуванні у високих дозах — гепатотоксичність, гемолітична та апластична анемії, метгемоглобінемія, панцитопенія, нефротоксичність.

Протипоказання

  • Індивідуальна підвищена чутливість до парацетамолу та/або дифенгідраміну.
  • Дитячий вік до 12 років.
  • Печінкова або ниркова недостатність.
  • Вроджені гіпербілірубінемії (синдром Жильбера, Дубина-Джонсона, Ротора).
  • Алкоголізм.
  • Закритокутова глаукома.
  • Затримка сечі (гіперплазія простати).
  • Язва шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення.
  • Стеноз шийки сечового міхура.
  • Бронхіальна астма, ХОБЛ.
  • Епілепсія.
  • Період вагітності і годування груддю.

Особливі вказівки

  • При одночасному прийомі седативних засобів — консультація лікаря.
  • Уникати сонячного УФ-опромінення під час лікування.
  • Не застосовувати разом з іншими препаратами, що містять парацетамол або інші ненаркотичні анальгетики та НПЗП.
  • У разі необхідності — повідомити лікаря про застосування для уникнення ускладнень і неправильного діагнозу.
  • Застосовувати з обережністю при захворюваннях печінки та нирок.
  • Вплив на здатність керувати транспортом і механізмами: у період лікування рекомендується утриматися від керування автотранспортом та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Застосування при порушеннях функції нирок

З обережністю, при нирковій недостатності.

Застосування при порушеннях функції печінки

З обережністю, при печінковій недостатності.

Застосування у дітей

Протипоказано для застосування у дітей до 12 років.

Міжнародна класифікація хвороб (МКБ)

Код МКБЗахворювання
J01Гострий синусит
J32Хронічний синусит
K08.8Інші уточнені зміни зубів та опорного апарату (зубний біль)
M25.5Біль у суглобі
M79.1Міалгія
N94.4Первинна дисменорея
N94.5Вторинна дисменорея
R51Головний біль
R52.0Острая біль
R52.2Інша хронічна біль


Характеристики
  • Форма выпуска:
    таблетки
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*